MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10849544
nr 1084 9544
Byrå
omkring 1900, längd: 95 cm, djup: 56 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:44:14
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr